KE Burgmann

Od lat pomagamy firmom lokować i pomnażać zasoby

Zarabianie dzięki wsparciu widzów

zarobki-online

Zarabianie w internecie może odbywać się na wiele różnych sposobów, a wsparcie widzów jest jedną z takich form. Widzowie mogą wspomóc twórcę treści na różne sposoby, a wiele jak nie najwięcej zależy od tego jakie formy wsparcia preferuje twórca. Może on po prostu podać numer konta bankowego lub numer paypal i kto będzie chciał, to go wesprze finansowo, jednak taka forma jest średnio skuteczna, dlatego wielu twórców stosuje ją jedynie jako dodatek.

Inną metodą jest założenie konta na Patronite, gdzie twórcy opisują swoją twórczość, krótko mówią jakiego wsparcia oczekują i mniej więcej opisują na co ewentualne wsparcie zostanie przekazane i jak rozwiną się ich treści. Chociaż nie mówi się tego oficjalnie to wiadomo, że nie tylko o rozwój chodzi, ale także o zarabianie dzięki takiej formie wsparcia. Jak ktoś tworzy filmy może zarabiać na live. W czasie transmisji widzowie mogą przesyłać pieniądze, często robią to pisząc coś do prowadzącego transmisję na żywo, dzięki czemu widzi on ich wiadomość. Na live jest kilka form wsparcia.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, sprawdź fachowe poradniki finansowe, odwiedzając www.nafirme.pl.

Jest także coś takiego jak miesięczne subskrypcje gdzie co miesiąc wspiera się twórcę określoną formą pieniężną takie coś posiada np. YT. Wsparcie widzów może okazać się bardzo dochodową metodą zarabiania przez internet. Najwięcej zależy od treści, jeśli są dobre, ciekawe i przyciągają widzów, to już duży sukces, ale nie można zapominać również o interakcji z widzami, ponieważ to także bardzo ważny czynnik im kontakt z widzami lepszy tym lepiej dla twórcy, bo są oni w stanie zrobić dla niego więcej, najlepiej jeżeli widzowie, mają jakiś wpływ na tworzone treści czy to na kanale, czy blogu, wtedy będą czuli się jego częścią.