KE Burgmann

Od lat pomagamy firmom lokować i pomnażać zasoby

Inwestycja w piłkarskie emocje. Czy to się opłaca?

Piłka nożna to sport budzący ogromne emocje. Nie tylko z powodu rywalizacji sportowej wywołującej dreszczyk emocji. Chodzi również o pieniądze, które można zarobić obstawiając wyniki meczów.

Ile można zarobić na obstawianiu?

Co ciekawe największa w historii wygrana w zakładach bukmacherskich w Polsce padła w 2016 roku podczas pamiętnego Euro. Warto podkreślić, iż imprezy tej rangi cieszą się największym zainteresowaniem pośród ludzi, a co za tym idzie – bukmacherów, którzy przygotowują na tę okazję mnóstwo ciekawych promocji i rabatów, a także korzystnych dla kibiców stawek. Wracając do wygranej – szczęśliwiec obstawił 15 meczów w zakładach kumulowanych na 200 kuponach ze stawką wynoszącą 10zł. W konsekwencji wygrał aż 370000zł i Porsche Cayenne będące nagrodą w specjalnej promocji marki STS. Inwestycja niewątpliwie się opłaciła. Na temat inwesttycji przeczytasz także na stronie www.niezalezny.pl

Która metoda obstawiana jest najlepsza?

Większość początkujących osób popełnia ten sam błąd, mianowicie – obstawianie wielu niskich kursów, czyli teoretycznie – korzystnych. Teoretycznie, bowiem to tylko sport, a w sporcie jak w życiu możliwe jest wszystko. Suma summarum nie liczy się tu wyłącznie szczęście, ale także zdolności analityczne i podstawowa wiedza dotycząca rachunku prawdopodobieństwa. Warto zatem poświęcić sporo czasu na analizę danego meczu – wziąć pod uwagę statystyki dotyczące co najmniej 10 ostatnich spotkań każdej z drużyn oraz średniej bramek oraz punktów. Nie bez znaczenia są również czynniki dotyczące ewentualnych kontuzji, miejsca spotkania, a nawet… pogody. Ważnym kryterium jest również wysokość inwestycji. Na początku warto obstawiać kilka spotkań niewielkimi kwotami – gdy nabierzemy doświadczenia należy bazować na stawkach nieco wyższych, czyli trzycyfrowych.

Kluczowy dla zabawy może okazać się wybór bukmachera. Nie ograniczajmy się zatem do polskich marek – zagranicą istnieje dużo korzystnych ofert i automatycznych przewalutowań, które najczęściej dotyczą euro, dolara oraz funta.